Pobierowo domki

Pobierowo


Pobierowo - miasto słońca

Pobierowo to niewielkie miasteczko położone na wybrzeżu rewalskim, wymarzone na odpoczynek. Wyjątkowo uwielbiana przez rodziny przyjeżdżające z dziećmi i osoby chcące aktywnie spędzać czas. Bliski dostęp do Bałtyku i bardzo duża liczba atrakcji sprawiają, że można będzie tu spędzić niezapomniane wczasy. Choć wakacje nad Bałtykiem kojarzą się przeważnie z relaksem na plaży w towarzystwie gorącego słońca, to będąc tu na urlopie, można naprawdę rewelacyjnie spędzać czas.


Zobacz najciekawsze miejsca oraz atrakcje turystyczne


Zarówno w samym Pobierowie, oraz w okolicy czeka na was bardzo dużo atrakcji. Tu nikt nie może się nudzić. Zachwyceni będą zwolennicy relaksu na piasku, jak i również ludzie, którzy wolą bardziej aktywne spędzanie czasu. Czeka na nich wiele różnych tras spacerowych, lub rowerowych. Plażę w Pobierowie bez dwóch zdań zaliczyć można do jednej z największych atrakcji tego miasteczka. Jest czysta, piaszczysta i posiada w letnim sezonie strzeżone kąpielisko, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi. Koniecznie trzeba się wybrać na zwiedzanie okolicznych miejscowości tj.: Niechorze, Rewal, Pogorzelica, czy Trzęsacz. Gdy będziesz w Pobierowie warto wybrać się na latarnię morską w Niechorzu, zwiedzić Rewal i zobaczyć ruiny kościółka znajdującego się w Trzęsaczu. 


Noclegi w Pobierowie


W Pobierowie można odszukać dużo obiektów noclegowych o przeróżnych standardach. Największą popularnością cieszą się w dalszym ciągu domki letniskowe. W Pobierowie znajdziecie również: apartamenty na stronę pobierowo.net.pl , hotele, pensjonaty, kwatery, pola namiotowe czy kempingowe, oraz bardzo dużo domów wczasowych. Bardzo dużo obiektów noclegowych ma baseny. W okolicy Pobierowa znajdziecie również aquaparki. Podsumowując - każdy znajdzie noclegi dla siebie i na swoją kieszeń. Pobyty w sezonie letnim należy zaplanować sobie chwilkę wcześniej, gdyż przed samym urlopem możemy nie mieć już takiego dużego wyboru. 

Nasze miejsca to:
Sudety (KARKONOSZE) - KARPACZ, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Góry Kaczawskie, Góry Izerskie - Jakuszyce, Świeradów Zdrój, Rudawy Janowickie - Łomnica, Wojanów, Bobrów, Trzcińsko, Góry Sokole oraz magiczna Dolina Bobru...
© Berga
Wykonanie:
NFHotel
Zobacz w Sudetach: Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój.