Niechorze morze

Niechorze


Niechorze – ciekawa miejscowość w pobliżu Rewala


Niechorze to nieduża, popularna i ciekawie usytuowana miejscowość wypoczynkowa umiejscowiona w województwie zachodniopomorskim. Po sezonie letnim, na obszarze tej miejscowości przebywa ok. tysiąc mieszkańców. Jej teren to zaledwie cztery kilometry kwadratowe.


Ciekawostki znajdujące się na obszarze miejscowości Niechorze


Jedną z największych atrakcji zapewnianych przez Niechorze jest latarnia, z której możesz rozkoszować się pięknym krajobrazem na pobliskie tereny. Interesującym miejscem jest park z makietami latarni morskich z polskiego wybrzeża. Godne uwagi są również zagrody, budowle dla rybaków z poprzednich lat oraz dworzec Kolejki Wąskotorowej.


Noclegi, jakie znajdziecie w okolicy Niechorza


Niechorze wchodzi w skład wybrzeża rewalskiego. Jest to kurort wypoczynkowy z licznymi kempingami, domami wczasowymi, domkami letniskowymi, hotelami, czy też apartamentami i pokojami gościnnymi. Każdy znajdzie coś dla swoich najbliższych.

Nasze miejsca to:
Sudety (KARKONOSZE) - KARPACZ, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Góry Kaczawskie, Góry Izerskie - Jakuszyce, Świeradów Zdrój, Rudawy Janowickie - Łomnica, Wojanów, Bobrów, Trzcińsko, Góry Sokole oraz magiczna Dolina Bobru...
© Berga
Wykonanie:
NFHotel
Zobacz w Sudetach: Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój.